GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 13978110
nr 1397 8110
Servisdelar
ca 50 delar. Wedgwood, England. 1800-tal. Flintgods med målad dekor
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:41:49
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)